Четвер, 06.08.2020, 21:46Відділення Національної служби посередництва і примирення в Тернопільській області. Наша адреса: 46010 м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 3, каб. 46 тел./факс (0352) 23-59-22. З питань репрезентативності звертайтесь за телефоном ( 0352 ) 23-59-22
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS


Бюлетень НСПП


Відділення НСПП


  


Категории раздела
Мои файлы [1]
Аналітика [6]
Аналітика

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Головна » Файли » Мои файлы

Погашення заборгованості по заробітній платі - основна мета влади
09.05.2012, 15:40
Погашення заборгованості по заробітній платі - основна мета влади

24 лютого 2012 року начальник відділення НСПП в Тернопільській області Шершньова Н.М., як постійний член комісії, взяла участь  у черговому засідання міської комісії щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків, внесення обов’язкових платежів та вивчення причин збиткової діяльності суб’єктів господарювання під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

Члени комісії заслухали представника приватного акціонерного товариства «Алтек» щодо заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам та термінів її погашення, а також інформації 5 фізичних осіб – підприємців, які мають борги по платежах до Пенсійного фонду України та низький рівень оплати праці найманих працівників.

Згідно даних Головного управління статистики в Тернопільській області станом на 01.02.2012 року заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах м. Тернополя становила 699,8 тис.грн, що на 31,8% менше, ніж на 01.01.2012 року. Загальна сума заборгованості на економічно-активних, економічно-неактивних підприємствах та підприємствах-банкрутах на 01.02.2011 року становила 1725,5 тис.грн, що на 44,0% менше, ніж на 01.01.2012 року.

По закінченню засідання міської комісії, начальник відділення НСПП провела робочу нараду з працівниками відділення,  на якій звернула увагу на ряд проблемних підприємств регіону.

За результатами наради  прийнято  рішення про взяття в базу даних конфліктогенних підприємств області товариство з обмеженою відповідальністю «БК Комфортбуд-3» (м.Тернопіль) де заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємства з початку року збільшилась на 39%.

28 лютого 2012 року начальник відділення НСПП як постійний член комісії, взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови Тернопільської державної адміністрації Гецька В.В.

На засіданні комісії було заслухано звіти заступників Тернопільської та Козівської райдержадміністрацій районних тимчасової комісій про роботу комісій та стан виплати заробітної плати на  підприємствах – боржниках.

За пропозицією відділення НСПП на засідання комісії було запрошено 4 керівників підприємств стан соціально-трудових відносин яких знаходиться на обліку відділення НСПП в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів, а саме: Тернопільське обласне комунальне підприємство «Тернопільавіаавтотранс», державне підприємство «Тернопільський державний завод по виробництву м’ясо-кісткового борошна «Ветсанзавод», ПП «Березовиця - Водоканал» та комунальне підприємство «Комунсервіс».

За повідомленням заступника голови Тернопільської  райдержадміністрації загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по Тернопільському районі за період з грудня 2011 по лютий 2012 року зменшилась на 429 тис.грн. або 24,8 %.

Найбільшими боржниками в районі є Тернопільське обласне комунальне підприємство «Тернопільавіаавтотранс», державне підприємство «Тернопільський державний завод по виробництву м’ясо-кісткового борошна «Ветсанзавод», ПП «Березовиця - Водоканал» та ВАТ «Тернопільське спеціалізоване АТП-1901».

Представники зазначених підприємств надали інформацію та пояснення щодо фінансово-економічного стану, причин утворення заборгованості із виплати заробітної плати та вжиті заходи, спрямовані на фінансове оздоровлення підприємств. Під час засідання ретельно було розглянуто стан справ на кожному з підприємств, визначено заходи по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати.

Частка Тернопільського району у загальнообласній заборгованості станом на 01.02.2012 року (за попередніми даними статистики) складала 21,5%.

За повідомленням заступника голови Козівської райдержадміністрації загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати за період з грудня 2011 по лютий 2012 року зменшилась на 114 тис.грн., або 18,8 %. Із зазначеної суми на економічно-активних підприємствах заборгованість складає – 103,5 тис.грн, економічно-неактивних – 160,8 тис.грн та підприємствах банкрутах – 228,4 тис.грн.

За результатами роботи комісії відділенням НСПП було звернуто увагу на дотриманні графіку погашення заборгованості по заробітній платі на підприємства де відділенням НСПП проводяться заходи щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин.

Категорія: Мои файлы | Додав: admin
Переглядів: 444 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Стрічка новин © відділення НСПП в Тернопільській області, 2012
Передрук матеріалів за умови посилання на //nsppternopol.at.ua/